RED PAD - INNOWACYJNA TARCZA POLERSKA
ABW® Red Pad to rewolucyjna tarcza polerska, która wyraźnie zwiększa efektywność polerowania. Oczekiwane rezultaty są teraz osiągane znacznie szybciej, oszczędzając czas i energię lakiernika. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału, gąbka posiada bardzo długą żywotność.

Nowoczeny produkt, gwarantujący rewelacyjne efekty polerowania zarówno na elementach z lakierem świeżym, jak i na starych powierzchniach. Pomaga łatwo likwidować hologramy w końcowym polerowaniu. ABW® Red Pad minimalizuje zużycie pasty polerskiej poprzez gromadzenie jej nadwyżki w profilu gąbki. W efekcie, z pasty polerskiej wydobywane są najlepsze właściwości polerskie i nabłyszczające. Produkt daje pełną kontrolę polerowania, dzięki oddawaniu nadwyżki pasty przy nacisku na każdy polerowany element.

TARCZA POLERSKA RED PAD
Innowacyjna tarcza polerska o wydłużonej żywotności, występująca w trzech rozmiarach. Występuje w wersji z mocowaniem na śrubę M14, ⅝" oraz rzep pełny i Ø 125 mm.
TARCZA POLERSKA PROFILOWANA RED PAD
Innowacyjna tarcza polerska o wydłużonej żywotności, występująca w trzech rozmiarach. Doskonale powstrzymuje rozpryskiwanie się pasty polerskiej. Występuje w wersji z mocowaniem na śrubę M14, ⅝" oraz rzep pełny i Ø 125 mm.
MINI TARCZA POLERSKA RED PAD
Innowacyjna mini tarcza polerska gładka i profilowana, o wydłużonej żywotności, występująca w rozmiarze Ø 80 mm. Powstrzymuje rozpryskiwanie pasty polerskiej na małych powierzchniach. Występuje w wersji z mocowaniem na śrubę M14 oraz ⅜".