KOMPONENTY
Akcesoria polerskie, które wzmacniają efektywność działania narzędzi polerskich ABW®. Pełna gama doskonałych elementów uzupełniających znajdujących zastosowanie we wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych pracach polerskich.

Gąbka o średniej twardości, do rozprowadzania past polerskich, likwidujących pozostałości po agresywnym, wstępnym polerowaniu.
Gąbka o średniej twardości, do rozprowadzania past polerskich, likwidujących pozostałości po agresywnym, wstępnym polerowaniu.
Gąbka o dużej agresywności i szybkim zużyciu pianki, najczęściej stosowana do rozprowadzania past polerskich agresywnych.
Gąbka miękka, do rozprowadzania past polerujących końcowych, nabłyszczających.
Gąbka o dużej twardości, do wstępnego rozprowadzania past polerskich agresywnych.
Gąbka o wydłużonej żywotności, zwiększająca efektywność polerowania.


GŁOWICA MOCUJĄCA Z TULEJKĄ
Głowica mocująca na rzep (haczyk) o średnicy Ø 150 mm przeznaczona do mocowania komponentów polerskich, przystosowanych do montażu typu rzep-rzep. W zestawie z tulejką centrującą. Występuje w wersji z mocowaniem na śrubę M14 lub ⅝".
GŁOWICA MOCUJĄCA
Głowica mocująca na rzep (haczyk), o średnicy Ø 110 mm, przeznaczona do mocowania komponentów polerskich, przystosowanych do montażu typu rzep-rzep. Występuje w wersji z mocowaniem na śrubę M14 lub ⅝".
GŁOWICA AMORTYZUJĄCA STOŻKOWA
Głowica amortyzująca stożkowa na rzep (haczyk), o średnicy Ø 125 mm. Reguluje zakres docisku i amortyzacji elementu osadzonego na głowicy. Chroni przed przetarciem brzegów polerowanych powierzchni. Występuje w wersji z mocowaniem na śrubę M14 lub ⅝".
APLIKATOR DO BARWIENIA OPON SAMOCHODOWYCH
Aplikator o kształcie owalnym występuje w dwóch rozmiarach 67 mm oraz 100 mm. Służy do nanoszenia środków nabłyszczających, barwiących i konserwujących na opony samochodowe oraz do nanoszenia środków kosmetycznych na elementy z tworzyw sztucznych.
KRĄŻEK SAMOPRZYLEPNY
Krążek samoprzylepny na rzep (haczyk), stosowany jest jako element wymienny do głowic polerskich i szlifierskich. Występuje w opcji pełnej, bez otworów, z 6 otworami, 6+1, 8+1 lub 14+1 otworów.
PRZEKŁADKA AMORTYZUJĄCA
Przekładka amortyzująca produkowana jest w dwóch grubościach gąbki 5 mm oraz 10 mm. Zapewnia zdecydowaną poprawę komfortu wykonywanych prac przygotowawczych oraz prac polerskich z zastosowaniem wyrobów z gamy produktów polerskich ABW®. Amortyzuje docisk, zabezpiecza przed przetarciem obrabianej powierzchni. Występuje w opcji pełnej, bez otworów, z 6 otworami, 6+1, 8+1 lub 14+1 otworów.