FUTRA POLERSKIE, WYROBY Z WEŁNY I FILCU
Produkowane są z najlepszych gatunkowo skór baranich. Gwarantują doskonały efekt polerowania. Zastosowane usztywnienie i wyprofilowany kształt zapewniają wysoką efektywność, trwałość oraz komfort prac polerskich.

TARCZA POLERSKA ZE SKÓRY BARANIEJ
Tarcza polerska z naturalnej skóry baraniej, występująca w kilku rozmiarach i w dwóch typach mocowania: na śrubę oraz rzep.
TARCZA POLERSKA ZE SKÓRY BARANIEJ
Tarcza polerska z naturalnej skóry baraniej, występująca w kilku rozmiarach. Wersja z montażem na sznurek.
DYSK POLERSKI
Dysk polerski wykonany ze stuprocentowej wełny zgrzebnej lub szlachetnej (nowozelandzkiej), specjalnie uprządniętej w odpowiedniej grubości nić, występuje w rozmiarach Ø 160 mm oraz Ø 210 mm. Doskonale sprawdza się w pracach polerskich wyrobów z laminatów, porcelany, marmurów i konglomeratu.
MINI TARCZA POLERSKA MOCOWANA NA RZEP
Mini tarcza polerska z naturalnej skóry baraniej występuje wyłącznie w jednym rozmiarze Ø 75 mm, z mocowaniem na rzep. Doskonale sprawdza się podczas prac polerskich miejsc trudno dostępnych oraz przy polerowaniu punktowym na małych powierzchniach.
FILC POLERSKI
Twardy, wełniany filc polerski, występujący w trzech rozmiarach Ø 125 mm, Ø 150 mm, Ø 180 mm oraz kilku grubościach, 3 mm, 5 mm, 8 mm i 10 mm, z mocowaniem na rzep.
MINI FILC POLERSKI MOCOWANY NA RZEP
Twardy, wełniany mini filc polerski, występujący wyłącznie w rozmiarze Ø 75 mm oraz w grubościach, 5 mm i 10 mm, z mocowaniem na rzep. Doskonale nadaje się do polerowania elementów chromowanych oraz reflektorów samochodowych.
MINI FILC POLERSKI MOCOWANY NA ŚRUBĘ
Twardy, wełniany mini filc polerski, występujący wyłącznie w rozmiarze Ø 75 mm, o grubości filcu 10 mm, z mocowaniem na śrubę M14 lub ⅜". Doskonale nadaje się do polerowania elementów chromowanych oraz reflektorów samochodowych.