MINI GĄBKI
Mini gąbki z pianek poliuretanowych to produkt innowacyjny, najwyższej jakości, przeznaczony do rozprowadzania środków polerskich. Zaawansowana technologia wychodzi na przeciw najnowszym osiągnięciom w lakiernictwie. Małe gabaryty ułatwiają dotarcie do powierzchni trudnodostępnych, oszczędzając tym samym czas pracy i zużycie środków polerskich.

Gąbka o średniej twardości, do rozprowadzania past polerskich, likwidujących pozostałości po agresywnym, wstępnym polerowaniu.
Gąbka o średniej twardości, do rozprowadzania past polerskich, likwidujących pozostałości po agresywnym, wstępnym polerowaniu.
Gąbka o dużej agresywności i szybkim zużyciu pianki, najczęściej stosowana do rozprowadzania past polerskich agresywnych.
Gąbka miękka, do rozprowadzania past polerujących końcowych, nabłyszczających.
Gąbka o dużej twardości, do wstępnego rozprowadzania past polerskich agresywnych.
Gąbka o wydłużonej żywotności, zwiększająca efektywność polerowania.


MINI GĄBKA MOCOWANA NA ŚRUBĘ
Gładka mini tarcza polerska o średnicy Ø 80 mm oraz grubości gąbki 25 mm, z mocowaniem na śrubę M14 lub ⅜". Doskonale sprawdza się przy pracach polerskich miejsc trudno dostępnych oraz przy polerowaniu punktowym na małych powierzchniach.
MINI GĄBKA MOCOWANA NA RZEP
Gładka mini tarcza polerska o średnicy Ø 80 mm oraz grubości gąbki 25 mm, z mocowaniem na rzep. Doskonale sprawdza się przy pracach polerskich miejsc trudno dostępnych oraz przy polerowaniu punktowym na małych powierzchniach.
MINI GĄBKA FALISTA MOCOWANA NA ŚRUBĘ
Profilowana mini tarcza polerska o średnicy Ø 80 mm, z mocowaniem na śrubę M14 lub ⅜". Doskonale sprawdza się przy pracach polerskich miejsc trudno dostępnych oraz przy polerowaniu punktowym na małych powierzchniach.
MINI GĄBKA FALISTA MOCOWANA NA RZEP
Profilowana mini tarcza polerska o średnicy Ø 80 mm, z mocowaniem na rzep. Doskonale sprawdza się przy pracach polerskich miejsc trudno dostępnych oraz przy polerowaniu punktowym na małych powierzchniach.
GŁOWICA MOCUJĄCA TWARDA
Głowica mocująca na rzep (haczyk) występująca wyłącznie w rozmiarze Ø 70 mm, z mocowaniem na śrubę M14 lub ⅜". Przeznaczona jest do bardziej agresywnego polerowania małych powierzchni. Zastosowanie do mini gąbek, filców oraz innych tarcz polerskich o małych średnicach.
GŁOWICA AMORTYZUJĄCA
Głowica amortyzująca na rzep (haczyk), występująca w dwóch zakresach twardości amortyzacji, w jednym rozmiarze Ø 70 mm. Przeznaczona jest do polerowania małych powierzchni zagrożonych przegrzaniem, przetarciem krawędzi. Dostępna w wersji z mocowaniem na śrubę M14 oraz ⅜".
SUPER MINI GĄBKA NA RZEP
Mini gąbka przeznaczona jest do polerowania powierzchni wewnętrznych oraz drobnych elementów chromowanych.